TotalSkin Solution = Genius & LaseMD od Lutronic

Zažijte nejnovější technologii v omlazení pleti na vlastní kůži.

Jedná se o kombinaci dvou technik – Genius a LaseMD – při jednom ošetření. Horní vrstvy kůže se projasní, vyhladí a sjednotí se tón pleti. Zároveň se v hloubce stimuluje kolagen, který redukuje vrásky, jizvy a zpevňuje povislou kůži. Tato efektivní metoda je vhodná především pro ošetření obličeje, krku, dekoltu, ale i jiných problémových partií těla, které ztrácí svoji pružnost (např. paže, břicho, stehna).

TotalSkin Solution se doporučuje jako prvotní ošetření před aplikací výplňových materiálů, kdy je třeba nastartovat tvorbu vlastního kolagenu a elastinu přirozenou cestou. Následná aplikace výplňových materiálů je pak mnohem efektivnější.

Dokonalá symbióza dvou přístupů s dokonalým výsledkem.

Co řeší péče TotalSkin Solution?

Komplexní dvoufázové ošetření všech vrstev pokožky při jedné návštěvě.

1. krok

Genius – jehličková radiofrekvence – působí do spodních vrstev kůže – až do dermis, kde stimuluje produkci kolagenu a elastinu a tím dochází k přirozenému zlepšení pružnosti pokožky a pozvednutí kontur.

2. krok

LaseMD – thuliový laser – omlazuje a vyhlazuje svrchní vrstvu kůže – epidermis. Redukuje pigmentace a nedokonalosti pleti způsobené vlivem stárnutí a působením UV záření.

Jak probíhá ošetření TotalSkin Solution?

  1. Každému ošetření předchází konzultace s odborníkem a detailní nafocení pleti v programu Adonia (modul FotoFinder).
  2. Na odlíčenou a vyčištěnou pleť se nanese anestetický krém (45minut před výkonem).
  3. Jako první se ošetřují spodní vrstvy kůže jehličkovou radiofrekvencí – GENIUS.
  4. Následuje ošetření horních vrstev pleti thuliovým laserem LASEMD, při kterém se do pokožky nanáší a vpravuje léčebné sérum vybrané individuálně dle konkrétních problému pleti (vitamín C, vitamín A, rosveratrol, …).
  5. Ošetření je zakončeno aplikací chladivé masky pro zklidnění pleti.
  6. Na závěr je doporučena a vybrána vhodná péče pro rychlejší hojení a prevenci.

TotalSkin Solution využívá koncept „KOSMETICKÝ MINIMALISMUS“

V aplikovaných sérech v závěrečné péči jsou použity pouze základní složky, které pokožka potřebuje, tzv. esenciální ingredience (vit. C, vit. A, kys. tranexamová nebo rosveratrol). Vybrané sérum je klientovi „šité“ přímo na míru. Ampule jsou vyráběny bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a parfemace. Tím je zamezeno jakékoliv nežádoucí kožní či alergické reakci.

Kontraindikace ošetření:

Podrobnější informace:

GENIUS – jehličková radiofrekvence

Unikátní, mírně invazivní technologie ošetření pleti, při kterém je cíleně, pomocí izolovaných mikrojehliček, vpouštěna radiofrekvenční vlna, která vyprovokuje mírnou tepelnou reakci a tím stimuluje produkci kolagenu a zvyšuje pevnost tkání. Technika mikrojehličkování léčí kožní problémy v hloubce kůže – dermis. Dermis je místo, kde se tvoří kolagen, jedna z nejdůležitějších látek nezbytných pro optimální zdraví pokožky. Pro nejlepší výsledky je procedura ošetření opakována třikrát, v různých hloubkách kůže.

Tento typ radiofrekvenční technologie minimalizuje riziko jakéhokoli tepelného poškození pokožky a poskytuje pacientům prakticky bezbolestnou proceduru omlazení pokožky. Po výkonu je ošetřená lokalita mírně začervenalá. Začervenání vymizí do druhého dne. Péče po výkonu spočívá v promazávání hojivým krémem a ochranou před slunečním zářením.

LASEMD – thuliový laser

Miniinvazivní laserové ošetření povrchu pokožky se zapravením luxusních léčebných nanosér. Laser nejprve vytvoří v kožní tkáni drobné mikrokanálky, které umožní sérům proniknout hluboko do kůže. Tato sofistikovaná kosmeceutika urychlující samoléčení pokožky i zevnitř. Na závěr je aplikována chladivá maska pro zklidnění pokožky.

Při tomto komplexním ošetření jsou aktivovány tělu vlastní látky bez použití konzervantů, barviv, chemikálií a parfemace. Nanočástice obsažené v léčebných sérech pronikají do pokožky mikrokanálky snadněji.

Objednejte se na tel.: 737 138 136 nebo 602 209 208, nebo pomocí e-mailu recepce@homea.cz

Nejrychlejší bude,
když zavoláte

(pondělí - pátek, 9 - 15 h)

+ 420 737 138 136

+ 420 602 209 208

Nebo nám napište,
a my se vám co nejdříve ozveme

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.