-

Medicinální pedikúra

 

Medicinální (suchá či přístrojová) pedikúra je moderní způsob péče o nehty a kůži na nohou. Ošetření se provádí broušením frézkami ve vysokých otáčkách. Při ošetření je minimalizováno riziko poranění a infekce.

 

Na našem pracovišti je zabudován systém kvalitního odsávání, dezinfekce a sterilizace používaných nástrojů a frézek, tím zaručujeme maximální hygienu během celého ošetření.

 

Medicinální pedikúra je doporučována zejména pro diabetiky, klienty trpící onemocněním žil, neuropatií nebo lupenkou. Není nutné nohy předem namáčet, nepoužívá se skalpel.

Abraze nehtů

 

Úprava tvaru a nehtových nerovností, ošetření zhrubělé kůže v okolí nehtu.

 

Léčba virových bradavic

 

Bradavice jsou drobné výrůstky se zhrubělým povrchem, bohatýcm cévním zásobením (tzv. kořínky), vyskytující se nejčastěji na ploskách nohou, dlaních a prstech rukou. Původcem bradavic jsou viry. K přenosu dochází mezi lidmi navzájem - osobním kontaktem, společně užívanými předměty, atd. Na klinice Homea, v Centru péče o nohy, Vám nabízíme několik možností odstranění: tekutým dusíkem v kombinaci s abrazí, diodový laser MedArt 435, laserem Clarity, chirurgickým odstraněním (méně často doporučováno).

 

Abraze otlaků (tylomů), kuřích ok (clavů)

 

Kuří oko nebo bolestivý otlak je zrohovatělá kůže, která byla vystavena tlaku a tření. Bolest u kuřího oka způsobuje čep, který je zanořený pod povrch kůže a tlačí na kost.

Kuří oka se projevují jako např. následek nošením nevhodné obuvi (boty na vysokém podpatku či boty s úzkou špičkou). Ošetření na našem pracovišti probíhá odbroušením jednotlivých projevů a následným doporučením vhodných korektivních pomůcek, individuálně vyráběných vložek do bot či doporučením vhodných kosmetických přípravků.

Buďte první, kdo se dozví o našich novinkách a speciálních akcích

Kontakt

Homea Clinic

Popkovická 1340,

530 06 Pardubice Svítkov (mapa)

IČO: 15050831

+ 420 737 138 136

+ 420 602 209 208

recepce@homea.cz

Otevírací doba recepce: 

po:

8:00 - 15:30

út:

8:15 - 18:00

st a čt:

8:00 - 18:00

pá:

8:00 - 15:30

Vždy se prosím řiďte časem Vašeho objednání.

Možnosti

placení:

  • Platební kartou

  • Sodexo

  • Benefit plus

  • Benefity

Spolupracujeme