Odstranění tetování

Úplné odstranění, redukci či úpravu tetování nebo permanentní make-upu lze nyní efektivně řešit s Picoplus laserem, který pracuje v pikosekundovém intervalu, tudíž efektivně roztříští tetování na velmi malé fragmenty, které se vyplaví do lymfatického řečiště.

Pikosekundový lase pracuje velmi rychle a citlivě, proto nedochází k popálení pokožky a vzniku jizev.

Laserové odstranění tetování je třeba opakovat, tetovací pigment je aplikován v několika vrstvách pod sebou a laser zasahuje každou vrstvu postupně. Po každém ošetření je však tetování viditelně světlejší.

Rychlost odstranění tetování je u každého klienta individuální. Závisí na hloubce a technice tetování, kvalitě a barvě tetovacího inkoustu, stáří tetování a citlivosti kůže jedince.

 

Sjednocení tónu pleti

Tímto typem laseru lze dále řešit pigmentové skvrny nejčastěji se vyskytující v obličeji, dekoltu, na hřbetech rukou. Fleky, melasma (rozsáhlejší tmavé zbarvení) mají pigment v různé hloubce pokožky – frakční hlavice Picoplus laseru zasáhne všechny vrstvy pigmentu a roztříští je na malé fragmenty.

Pikosekundový laser pracuje velmi rychle, proto nedochází k popálení pokožky a vzniku jizev.

Rejuvenace pleti, začervenání

K danému problému na Vaší pleti vybíráme ze široké škály nastavitelných hlavic s různými vlnovými délkami. Takto můžeme redukovat a napomáhat při hojení u začervenání pleti (tvz. flushing, rozacea), začervenání u akutního akné, redukovat a vyhlazovat jizvy po akné, rozšířené póry, vrásky.

Buďte první, kdo se dozví o našich novinkách a speciálních akcích

Kontakt

Homea Clinic

Popkovická 1340,

530 06 Pardubice Svítkov (mapa)

IČO: 15050831

+ 420 737 138 136

+ 420 602 209 208

recepce@homea.cz

Otevírací doba recepce: 

po:

8:00 - 15:30

út:

8:15 - 18:00

st a čt:

8:00 - 18:00

pá:

8:00 - 15:30

Vždy se prosím řiďte časem Vašeho objednání.

Možnosti

placení:

  • Platební kartou

  • Sodexo

  • Benefit plus

  • Benefity

Spolupracujeme