Estetická medicína v našich rukou

Objednejte se 737 138 136


8 osvědčených metod, které Vás zbaví vrásek a stárnoucí pleti

Vrásky a stárnoucí pleťTrápí-li Vás vrásky nebo povadlá pleť, přinášíme Vám na úvod hned několik potěšujících informací. První - za pomoci účinných metod lze s projevy stárnoucí pleti velice efektivně bojovat. Druhá - kvalifikovaná estetická střediska s většinou těchto metod pracují a vždy Vám doporučí tu nejvhodnější. Stejně tak je tomu i na klinice HOMEA, kde se na rozdíl od jiných zařízení specializujeme přímo na péči o kůži. Naši dermatologové pleť posuzují komplexně, při ošetření zohledňují věk pacienta, stav pokožky a berou v potaz i předpokládané reakce pleti.

Kde a kdy se vrásky nejčastěji objevují?

První vrásky se na obličeji objevují už okolo 25. roku života, a to nejčastěji v oblasti kolem očí, čela či úst. Příčinou jejich vzniku zdaleka není jen stárnutí pleti, ale také mimika, sluneční záření nebo nesprávná životospráva. Vrásky se navíc velice špatně zakrývají, make-up a pudr může rýhy ještě zvýraznit. Proti těmto vadám na kráse můžete bojovat zkrátka jen tak, že se jich jednoduše zbavíte. Na klinice HOMEA pracujeme s metodami, které se v boji proti stárnoucí pleti skutečně osvědčily.

Vrásky vyhlazujeme pomocí následujících metod

NOVÁ METODA OMLAZENÍ PLETI S NEOGEN PLAZMOU

Tato zcela unikátní technologie umožňuje omlazení obličeje v partiích čela, očí, úst, dekoltu a rukou. Vyhladí vrásky, vrátí Vaší pleti elasticitu a jemnost na několik let.

Přístroj Portrait NeoGen prohřívá řízeně kožní strukturystimuluje významné fyziologické reakce, aniž by se tvořily otevřené ranky. Tato technologie nám umožňuje pracovat na partiích kolem očí i na očním víčku bez rizika poranění.

Více informací o přístroji a o tom, jak funguje, jsme pro Vás připravili na stránkách www.neogen.cz 

APLIKACE BOTULOTOXINU

Aplikace botulotoxinových injekcí patří mezi jednu z nejžádanějších omlazovacích metod současnosti. Princip ošetření spočívá v dočasném (zhruba 6 – 12 měsíčním) utlumení činnosti mimických svalů, které způsobují vznik vrásek v oblasti očí, čela či úst. Botulotoxin je velmi účinná látka, která však vyžaduje opatrné zacházení a přesné dávkování. Proto v HOMEA zaměstnáváme špičkové dermatology, kteří při své práci využívají nejenom rozsáhlé znalosti a zkušenosti, ale zároveň disponují i jistou dávkou estetického cítění.

APLIKACE VÝPLNÍ VRÁSEK

Klienti si omlazení pomocí vráskových výplní oblíbili zejména pro výrazný výsledný efekt, který navíc nedoprovází žádné alergické reakce. V HOMEA totiž používáme výplňový materiál výhradně na bázi kyseliny hyaluronové, která je lidskému tělu vlastní a běžně se vyskytuje například v kůži či kostech. Látku vpravujeme injekčně přímo do míst, kde se objevují vrásky či prohlubně. Výsledek je tak viditelný ihned po zákroku a přetrvává zhruba 6 – 12 měsíců.

TERAPIE PRP KREVNÍ PLAZMOU

Terapie PRP krevní plazmou je maximálně přirozená omlazující technika, kterou doporučujeme pacientům se zvýšenou citlivostí na přítomnost cizích látek v těle. Celý proces totiž probíhá za využití vlastní plazmy pacienta. Náš odborník krev nejdříve odebere a poté z ní pomocí speciálního přístroje - centrifugy oddělí plazmu. Tu posléze smíchá s aktivátorem a vytvoří tak roztok, který výrazně urychluje obnovu buněk a podporuje tvorbu kolagenu. Jakmile takto obohacenou plazmu vpraví do těla klienta, nastartuje tím zrychlený regenerační proces včetně celkového vypnutí a projasnění pokožky.

FRAKČNÍ LASER COSCAN

CO2 laser COSCAN působí nejenom na povrchu kůže, ale i hluboko v podkoží, výsledný efekt je tak dlouhotrvající a poměrně výrazný. Metoda plošně vyhlazuje pokožku, vypíná ji a odstraňuje z ní stařecké skvrny. V rámci ošetření s Vámi lékař prokonzultuje Vaše očekávání a doporučí vhodné zóny k ošetření. Samotný zákrok nebolí, laserový paprsek nastartuje tvorbu nového kolagenu, který pleť krásně zpevní. V centru HOMEA Vám chceme nabídnout maximálně komfortní péči, a proto pracujeme s laserem, který je certifikován nejprestižnějším oceněním FDA. Přesvědčte se sami, jak šetrné a zároveň účinné může takové ošetření být.

FRAKČNÍ LASER MOSAIC

Frakční laser MOSAIC je velice šetrný přístroj, který pracuje jak na povrchu kůže, tak v podkoží. I přes hloubkové působení, paprsek žádným způsobem pleť nepoškozuje ani nenarušuje její strukturu. Průběh léčby řídí technologie, která nepřetržitě snímá stav pokožky, přičemž laserový paprsek pleť hloubkově prohřívá. Tímto způsobem se výrazně urychluje regenerační proces, který spočívá ve zlepšení elasticity a hydratace pleti.

VYPNUTÍ POMOCÍ RADIOFREKVENCE

Obličejová radiofrekvence výrazně vypíná pokožku a činí ji pevnější a pružnější. V průběhu zákroku vstupuje radiofrekvenční vlna do podkoží, kde intenzivně zahřívá buňky. Vlivem tepla se v dané oblasti začíná tvořit nový kolagen, který pozitivně ovlivňuje regeneraci pokožky. Výsledkem ošetření je tak vypnutá pleť, která působí mladistvějším dojmem.

THULIOVÝ LASER LASEMD + APLIKACE LUXUSNÍCH SÉR

Thuliový laser LASEMD je novinkou roku 2017 - jemné bezbolestné ošetření s minimálním poškozením pokožky. Laserem vytvoření mikrokanálků, aplikace sér na míru každému klientovi, následně se mikrokanálky rychle uzavřou a molekuly sér proniknou a zůstanou hluboko v pokožce. Výsledkem je maximálně vyživená pleť, omlazení, rozjasnění pleti, anti-aging efekt, vypnutí vrásek, redukce pigmentací, melasma.

Odstranění vrásek v HOMEAHOMEA přináší zázemí stabilního dermatologického centra

  • péče zkušených a specializovaných lékařů
  • individuální přístup
  • nejnovější technologie
  • diskrétní jednání

Trápí vás vrásky a stárnoucí pleť?
Napište nám svůj kontakt a my se s vámi spojíme!© 2018, Dermatologické a rehabilitační centrum HOMEA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑