Estetická medicína v našich rukou

Objednejte se 737 138 136


Laserové odstranění tetování a permanentního make-upu

Ať už se tetování chcete zbavit úplně, nebo ho jen potřebujete zredukovat pro případnou úpravu, vždy věnujte dostatek času výběru kvalifikovaného lékařského pracoviště. Dermatologická klinika HOMEA se na rozdíl od chirurgických zařízení specializuje výhradně na péči o kůži. Kožní lékař vidí Vaši pokožku komplexně, dokáže předvídat její reakce a dlouhodobý vývoj. Chirurg naproti tomu řeší obvykle jen jednorázový efekt. Pro odstranění tetování používáme osvědčený laser SPECTRA Nd: Yag Q: Switch, díky kterému se Vaše tetování stane jen neviditelnou vzpomínkou.

Před zákrokem Po zákroku
Před a po zákroku - odstranění tetování

Kdy je laserové odstranění tetování vhodné:

Vaše tetování odstraníme nejúčinnějším laserem na trhu!

OBJEDNAT KONZULTACI

  • Chcete se navždy zbavit tetování
  • Chcete tetování upravit, ale bez jeho redukce to není možné
  • Chcete se zbavit permanentního make-upu

HOMEA s Vámi mluví

Ohledně odstranění tetování panuje řada nejasností a obav z bolesti. Náš odborník se s Vámi vždy předem sejde, vše Vám vysvětlí, objasní možné zdravotní dopady a vybere pro Vás optimální postup. Jednáme s Vámi na rovinu, nezastíráme, že odstranění tetování nebolí, ale uděláme maximum pro to, abyste se u nás cítili komfortně a sebejistě.

„Laserové odstranění tetování nejčastěji provádím laserem pulsním laserem SPECTRA. Tyto lasery umožňují odstranění černého i barevného tetování v různých hloubkách kůže. Díky vyspělé technologii po ošetření zpravidla nevznikají jizvy. Paprsek navíc zasahuje pouze místa s tetováním, a tak nepůsobí na okolní tkáň. Zákrok funguje na principu pronikání světelného paprsku do kůže, kde rozbíjí molekuly pigmentační barvy na mikročástečky. Tyto malé části tělo po čase vyloučí. Aby tetování zcela zmizelo, je třeba ošetření několikrát opakovat.“

MUDr. Iva Žampachová,
zakladatelka kliniky HOMEA a odbornice na odstranění tetování

Podívejte se, jak probíhá odstranění tetování

Kromě laserů SPECTRA používáme k odstranění tetování řadu dalších metod:

Kolik stojí odstranění tetování

Cena za odstranění tetování laserem se odvíjí od složitosti zákroku a nutnosti jeho opakování. Na naší klinice provádíme ošetření již od 1000 Kč. Před zákrokem probíhá většinou odborná konzultace, kdy zhodnotíme Váš zdravotní stav a doporučíme odpovídající postup.


Prohlédněte si laserové odstraňování tetování

Tetování před zákrokem

Tetování během zákroku

Tetování během zákroku

Tetování po zákroku

Tetování před zákrokem

Tetování během zákroku

Objednejte se na odstranění tetování na kliniku HOMEA

Vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme. Pro snadnější komunikaci uvádějte prosím svůj mobilní telefon. Děkujeme Vám a těšíme se na Vaši návštěvu.© 2018, Dermatologické a rehabilitační centrum HOMEA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑