Estetická medicína v našich rukou

Objednejte se 737 138 136


Radiofrekvence mono, tri a hexapolární

Bezbolestná, neinvazivní, časově nenáročná metoda pro vypínání pokožky, remodelaci kontur obličeje i těla a léčbu celulitidy.

Radiofrekvence je terapie, jejíž účinek spočívá v prohřátí ošetřované tkáně. Teplem dochází ke kontrakci a vypnuti původních kolagenních vláken a k tvorbě nového kolagenu. Průchodem radiofrekvenční energie vzniká intenzivní podkožní teplo, které napomáhá rozpouštět tukové zásoby.

Působí na pleť v jejich nejhlubších vrstvách. Výsledkem ošetření je vypnutá, omlazená a osvěžená pleť, a to nejen navenek, ale i hluboko v podkoží.                                                 

Co ucítíte?

Intenzivní teplo.

Pro jaké oblasti je radiofrekvence vhodná ?

Pro všechny tělesné partie, na nichž se objevuje celulitida, které je třeba vypnout a zpevnit, povadlé oblasti například na krku a obličeji, na zadních stranách paží atp.

Kolikrát je nutné ošetření opakovat?

Viditelné výsledky radiofrekvence se dostavují již po pěti ošetřeních. Mezi jednotlivými návštěvami by ale nemělo uběhnout méně než dva týdny. Lepšího výsledku s rychleji viditelným efektem je možné dosáhnout kombinací střídání ošetření PowerShape laserem a lymfodrenáží.

PROMĚŇTE SVŮJ SEN O DOKONALÉ POSTAVĚ VE SKUTEČNOST

Objednejte se u nás

Domluvte si konzultaci s našimi specializovanými odborníky, kteří Vám pomohou řešit Váš problém. Kontaktujte nás na tel.: +420 466 303 560 nebo +420 737 138 136

Recepce v provozu Po - Pá od 8 - 16 hodin.

Kontaktní formulář

Vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme. Pro snadnější komunikaci uvádějte prosím svůj mobilní telefon. Děkujeme Vám a těšíme se na Vaši návštěvu.© 2018, Dermatologické a rehabilitační centrum HOMEA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑