Estetická medicína v našich rukou

Objednejte se 737 138 136


PRP krevní plazma terapie - omlazení pleti

Dochází k omlazení pokožky, projasnění, řešení jizviček a dokonce lze k výplním použít i plazma z vlastní krve.

Výborné výsledky byly dosaženy při léčbě jizev, akné, PRP také napomáhá léčit chronické rány - úspěšnost byla zřejmá již po druhé aplikaci.

Efekt omlazení

  • pokožka je vypnutá a projasněná
  • zlepší se elasticita pokožky

Vyrovnává i atrofické jizvy po akné.

Ideální kombinace s CO2 frakčním laserem a následná lokální aplikace obohacené plazmy.

Postup: po odběru krve klienta je krev zpracována v centrifuze, kdy se počet krevních destiček zvýší až 4x. Právě v destičkách jsou růstové faktory, které přímo zázračně působí na naši pleť. Plazma je následně oddělena, speciálními přípravky aktivována a poté vpravena do těla klienta, např. u nás formou mezoterapie. Lze ji vpravit do těla i nejrůznějšími maskami po laseroterapii, kdy je pokožka otevřena.

PRP plazmu lze využít i jako samostatný výkon, který vede k zlepšení pleti jak na jaře, tak v letním období, kdy je naše pokožka bičována slunečními paprsky. Hydratujeme a podporujeme pokožku ideálně 2x ročně.

Objednejte se u nás

Domluvte si konzultaci s našimi specializovanými odborníky, kteří Vám pomohou vyřešit Váš problém. Kontaktujte nás na tel.: +420 466 303 560 nebo +420 737 138 136

Recepce v provozu Po - Pá od 8 - 16 hodin.

Kontaktní formulář

Vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme. Pro snadnější komunikaci uvádějte prosím svůj mobilní telefon. Děkujeme Vám a těšíme se na Vaši návštěvu.© 2018, Dermatologické a rehabilitační centrum HOMEA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑