Estetická medicína v našich rukou

Objednejte se 737 138 136


Poradna

Vypadávání vlasů

08.05.2013 Daniel |

Dobrý den,
obracím se na Vás s dotazem ohledně vypadávání vlasů.
Je mi 33 let a během jednoho roku mi znatelně prořídly vlasy. Nevím, jestli je v tomto věku takový úbytek vlasů normální, nebo zda se nejedná
o projev závažnějšího onemocnění. Poradíte mi, jak mám postupovat?
Děkuji

2013-05-08 17:05:17

Dobrý den,
měla bych zájem o kontrolu a vyšetření pih a znamének. Mohu se rovnou objednat na vyšetření?

2013-05-03 13:32:13

Ano, nejlépe je vyřídit objednávku cestou recepce telefonicky, abychom se dohodli na čase. Můžeme Vám nabídnout vyšetření novým systémem FotoFinder body studio - kdy jsou namapována znaménka na celém těle a při kontrole pak již nová technologie vyznačí místa zvýšených rizik, včetně záznamu nových projevů kdekoliv na vašem těle. Vyšetření je nadstandardním výkonem, některé zdravotní pojišťovny přispívají na onkologické prevence (211, 205 a 207). Dále pak je možné vyšetřit znaménka v rámci zdravotního pojištění ručním dermatoskopem, kdy změny vidíme, ale samozřejmě nelze si je zapamatovat pro časy budoucí. Děkujeme za Váš zájem.

Vrásky okolo očí

18.04.2013 Jarka |

Dobrý den,
je mi 43 let a poslední dva roky mám výrazné vrásky okolo očí. Rozhodla jsem se pro jejich odstranění, ale nevím, jestli je lepší botox nebo odstranění laserem.
Děkuji Vám za radu.

2013-04-18 09:14:09

Řešení je individuální, je třeba konzultace a zvážit všechna pro a proti. Botulotoxin obvykle lépe funguje na vrásky, které se ještě vrací zpět - tzv. mimické vrásky, pokud jsou vrásky hlubší je vždy lépe připravit teren pro dlouhodobější efekt. Lze použít kombinace laserů, které řeší pokožku jak zevnitř, tak zevně. Ev. kombinaci frakčních radiofrekvencí. NEOGEN plasma bude technologickou novinkou našeho pracoviště, v každém případě prosím objednejte se ke konsultaci cestou recepce.

Epilace podpaží a lýtka

16.03.2013 Martina |

Dobrý den,
chci podstoupit epilaci (konkrétně podpaží a lýtka) a zajímalo by mně, kolikrát se musí zákrok opakovat. Dále by mne zajímala cena jednoho zákroku a zda je možná nějaká sleva při více sezeních. Děkuji.

2013-03-16 08:25:08

Vážená slečno nebo paní Martino,
obvyklý počet sezení pro epilace bývá 4-6, rozhodující je barva chloupků, síla chloupků a eventuelně negativní vliv hormonálních hladin. Zejména v podpaží, pokud jsou dodržovány správné cykly, bývá odstranění rychlejší. Můžeme zde využít dva typy diodových laserů, které příznivě ovlivní i pocení. Po epilacích se méně potíte, neboť vlnová délka sníží činnost potních žláz. Děkujeme za Váš zájem, objednejte se ke konzultaci cestou recepce.

Kožní vyrážka

03.01.2013 Dana |

Zdravím a prosím o radu,
asi před půl rokem se mi začala dělat zvláštní kožní vyrážka, je velmi suchá, svědivá, šíří se škrábáním, ale není přenosná na ostatní lidi, mám ji na horní části těla(hrudník,krk ).Mastné krémy nepomáhají, nevím si rady, můžete mi prosím doporučit nějakou účinnou léčbu?

2013-01-03 14:11:14

Zde je vždy nutná konzultace lékaře, prosím informujte se telefonicky cestou recepce.

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.© 2018, Dermatologické a rehabilitační centrum HOMEA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑