Estetická medicína v našich rukou

Objednejte se 737 138 136


Získejte sametově hebké podpaží

Toužíte po hladkém podpaží? Objednejte se k nám!

Pomocí epilačního diodového laseru ADVANTAGE odstraňujeme nežádoucí chloupky v podpaží i kdekoliv na těle. Dlouhodobá epilace podpaží je bezbolestná a velmi rychlá.

Epilační laser zasáhne chloupek pouze v jeho růstové fázi, a proto je nutné zákrok několikrát opakovat. Díky speciálnímu chlazení laseru se ovšem nemusíte bát popálení kůže ani při opakovaném zasáhnutí jednoho místa. Epilaci podpaží lze podstoupit celoročně.

VSTUPTE na náš nový web EPILAČNÍ KLINIKA

Epilační klinika

Podívejte se, jak pracuje epilační laser ADVANTAGE

Trvalá epilace nebo trvalá depilace?

Rozdíl mezi epilací a depilací je jednoznačný. Trvalá depilace prakticky není možná, protože při tomto ošetření dochází k odstranění pouze viditelné části chloupku na pokožce. Kdežto při epilaci je odstraněn celý chloupek i s cibulkou a trvale je zabráněno jeho další výživě a růstu.

Diodový epilační laser redukuje i pocení

Kromě trvalé epilace je diodový epilační laser ADVANTAGE účinný také na nadměrné pocení. Pokud trpíte nadměrným pocením, neváhejte a zbavte se těchto potíží jednou provždy díky ošetření na naší klinice.

Objednejte se na epilační kliniku v Pardubicích

Domluvte si konzultaci s našimi specializovanými odborníky, kteří Vám pomohou vyřešit Váš problém. Zavolejte nám na telefon 466 303 560 nebo 737 138 136, anebo nás kontaktujte přes formulář níže. Pro snadnější komunikaci nám prosím zanechte své telefonní číslo. Recepce je v provozu každý všední den od 8 do 16 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu!
© 2018, Dermatologické a rehabilitační centrum HOMEA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑