Estetická medicína v našich rukou

Objednejte se 737 138 136


Kontrola a odstraňování znamének chirurgicky i laserem

Odstranění znamének a pih chirurgicky i laseremZabýváme se odborným vyšetřováním, prevencí a léčbou znamének. Provádíme kontrolu a odstranění znamének nebo pih chirurgicky i laserovou metodou. Specializovaný odborník na základě vyšetření speciálním přístrojem rozhodne, která znaménka je nutné odstranit z léčebné indikace, a která jsou pouze kosmetickou vadou. Rádi Vám pomůžeme v každém případě.

Znaménka hnědá nazýváme odborně pigmentovými névy. Znaménka nemusí být nijak nebezpečná, avšak někdy bohužel dochází k tomu, že se znaménka změní a přejdou až ve zhoubný kožní nádor. Proto je velice důležité nezanedbávat jejich pravidelnou kontrolu a prevencí předcházet závažným onemocněním.

Jak vám zkontrolujeme a odstraníme znaménka?

Více o znaménkách se dozvíte na našem webu - vyšetření znamének

Objednejte se na vyšetření a odstranění znamének

Domluvte si konzultaci s našimi specializovanými odborníky, kteří Vám pomohou vyřešit Váš problém. Kontaktujte nás písemně přes níže uvedený formulář nebo na telefonu 466 303 560. Recepce východočeského centra Homea je v provozu od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin.


Nález rizikového znaménka

Rizikový nález - podle diagnózy provedeme chirurgické odstranění

Rizikový nález - podle diagnózy provedeme odstranění laserem

Nález rizikové pihy - provedeme odstranění frakčním laserem

Kontaktujte nás, pokud máte zájem o odstranění znamének

Vyplňte uvedený kontaktní formulář a my se s vámi obratem spojíme. Pro snadnější komunikaci uvádějte prosím svůj mobilní telefon. Děkujeme vám a těšíme se na vaši návštěvu.© 2018, Dermatologické a rehabilitační centrum HOMEA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑