Estetická medicína v našich rukou

Objednejte se 737 138 136


Laserové odstranění hemangiomů a červených žilek

Rozšířené cévkysytě červené flíčky na kůži neboli hemangiomy k nám každoročně přivedou stovky pacientů. Na klinice HOMEA tyto problémy řešíme komplexně s ohledem na reakce a dlouhodobý vývoj pokožky. Tým specialistů z oboru dermatologie garantuje špičkovou odbornou péči a nejlepší možný výsledek. Jsme hrdí na to, že se nám podařilo získat důvěru také mnoha dětských pacientů (resp. jejich rodičů), jejichž počet se v posledních letech výrazně navýšil. Děti vyžadují zcela specifický přístup, přičemž právě hemangiomy v různých částech těla u nich představují velice častý jev. Řešení je přitom většinou snadné: Vhodná léčba pomocí cévního laseru si během několika minut poradí jak s červeným flíčkem, tak s odstraněním červených žilek.

Moderní laserová léčba dosahuje výborných výsledků

Před zákrokem Po zákroku

Co je hemangiom

Hemangiom je nezhoubný nádor krevních cév, který se ve formě vystouplých červených skvrn objevuje na různých částech lidského těla, nejčastěji na obličeji či krku. Tento kožní útvar neohrožuje zdraví člověka, může však způsobovat svědění a hlavně bývá mnohými pacienty vnímán jako estetický problém. Hemangiomy se nevyhýbají ani malým dětem, jejichž léčba klade obzvlášť vysoké nároky na šetrnost. Naštěstí moderní medicína přišla s neinvazivní a přesto účinnou laserovou terapií, kterou snese i citlivá pokožka. Na klinice HOMEA jsme připraveni poskytnout léčbu hemagnionů pomocí cévního laseru Vám i Vašim ratolestem.

Na vstupní konzultaci Vás seznámíme s průběhem léčby

Je pro nás důležité, abyste se při zákroku cítili komfortně a měli k dispozici veškeré informace o průběhu léčby. Každému ošetření proto vždy předchází vstupní konzultace, na které Vám dermatolog srozumitelně vysvětlí průběh zákroku včetně očekávaných výsledků.

„K odstranění drobných červených žilek a hemangiomů používám laser MedArt 435, který pracuje rychle a bezbolestně. Přístroj je natolik účinný, že obvykle stačí pouze jedno ošetření a kožní problém je pryč. Na laserové technologii si cením schopnosti odstranit nežádoucí útvar i ve vlasaté části hlavy bez nutnosti holení. Po ošetření navíc nevznikají žádné jizvy. Jediná vzpomínka, která Vám tak na zákrok zbude, je jen zdravá pleť.“

MUDr. Iva Žampachová,
zakladatelka kliniky a specialistka na kožní problémy

Podívejte se, jak laser pracuje

Šetrná metoda bez složité rekonvalescence

Po laserovém zákroku se můžete ihned vrátit do běžného života. Ošetřené místo chraňte pouze před přímým sluncem a pro lepší pocit jej klidně zamaskujte make-upem.


CENÍK

Cévní diodový laser

nos, hřbet nosu 700,-
metličky a retikulární varixy na nohou za lokalitu velikosti cca dlaně                   1 500,-
obě tváře od 1 500,-
U puls - obě tváře 1 650,-
odstranění i virových bradavic od 400,-
léčení nehtových plotének - onychomykozy 500,- za prvních 5

Podívejte se na fotografie našich pacientů před a po zákroku

Před zákrokem

Po zákroku

Před zákrokem

Po zákroku

Kontaktní formulář© 2018, Dermatologické a rehabilitační centrum HOMEA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑