Estetická medicína v našich rukou

Objednejte se 737 138 136


AKCE na vlasovou mezoterapii

29.05.2018 11:46

AKCE na vlasovou mezoterapii

Přinášíme vám akční nabídku na vlasovou mezaterapii kmenovými buňkami nebo PRP plazmou. Objednejte se na náš ''mezotýden'', který se uskuteční 25.6. - 29.6.2018 a využijte slevu 200,-!!!

Co je mezoterapie?

Technika injekční aplikace účinných aktivních látek do kůže hlavy k zastavení nadměrného výpadu vlasů, obnově jejich růstuvýživě vlasové pokožkyvlasových folikulů. Vybrané látky blokují také účinek DHT (dihydrotestosteronu), který se uplatňuje především u hormonálního výpadu vlasů.

Možnosti ošetření:

Dermaheal Stem C´rum HL

Výtažek z kmenových buněk pomáhá revitalizovat vlasovou buňku, podporuje množení a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů. Komplex 3 růstových faktorů a jednoho biomimetického peptidu podporuje množení vlasových buněk, revitalizaci vlasového folikulu. Obsažený biotin ovlivňuje růst a kvalitu vlasů, zpomaluje také jejich vypadávání.

PRP plazma

Vlastní krevní plazma pacienta bohatá na krevní destičky, které po aktivaci produkují množství růstových faktorů stimulující kmenové buňky ve vlasových váčcích. Výsledkem je prodloužení růstové fáze vlasu, zastavení nadměrného výpadu, vlasy sílí a zvyšuje se jejich počet.

Průběh ošetření:

Do vydezinfikované části hlavy se aplikují účinné látky pomocí mezoterapeutické pistole s jehlou. Doba aplikace je obvykle 15 minut. Ihned po ošetření se na pokožce hlavy může objevit malý otok či drobná modřinka. Kůže na hlavě může být následujících 24 hodin od aplikace mírně citlivá na dotyk, pacient však není nijak omezen v běžných denních činnostech. Během 24 hodin po ošetření se nedoporučují používat na pokožku hlavy jiné vlasové přípravky a několik dnů je třeba se vyhýbat přímému slunci. Ošetření se zprvu aplikuje po 4-6 týdnech, nadále lze udržovat v odstupu 3-6 měsíců.

Slevu je možné využít pouze na ošetření uskutečněné v týdnu od 25.6 - 29.6.2018!!!

Pro více informací a ukázku aplikace, navštivte TENTO odkaz, http://www.homea.cz/vlasova-mezoterapie-podpora-rustu-vlasu

Pro více informací, volejte na tel: 737 138 136

tým Homea© 2018, Dermatologické a rehabilitační centrum HOMEA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑