Estetická medicína v našich rukou

Objednejte se 737 138 136


Co je akné a jak jej odstranit?

Nepěkně vypadající pleť posetá mnoha černými tečkami a zarudlými pupínky je způsobená zvýšenou činností mazových žláz a tvorbou bakterií, usazujících se v mazových žlázkách, kde vytváří zánět. To zapříčiňuje především hormonální nerovnováha, typická pro období puberty.

Léčba akné je zdlouhavý proces vyžadující velkou dávku trpělivosti a ukázněnosti ze strany pacienta.

V našem centru Vám nabízíme komplexní řešení problematiky akné. Odborné terapeutky Vám nastaví program na míru podle stavu Vaší pleti níže uvedenými metodami. Pacient je po celou dobu léčby pod lékařským dohledem.

Jak léčíme akné na naší klinice?

 

Zbavte se akné a objednejte se již dnes

Domluvte si konzultaci s našimi specializovanými odborníky, kteří Vám pomohou řešit Váš problém. Kontaktujte nás na tel.: +420 466 303 560 nebo +420 737 138 136. Přečtěte si také o laserovém peelingu Spectra, převratné metodě pro léčbu akné, kterou na klinice Homea jako jedni z mála v České republice používáme.

Recepce v provozu Po - Pá od 8 - 16 hodin.


Akné před zákrokem

Akné před zákrokem

Kontaktní formulář

Vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme. Pro snadnější komunikaci uvádějte prosím svůj mobilní telefon. Děkujeme Vám a těšíme se na Vaši návštěvu.© 2018, Dermatologické a rehabilitační centrum HOMEA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑